Μαθήματα Στην παρακάτω σελίδα μπορείτε να δείτε τη λίστα μαθημάτων που διδάσκονται στο Δ.Π.Μ.Σ. "Διοίκηση Επιχειρήσεων & Πληροφοριακά Συστήματα". Μαθήματα ανά εξάμηνο σπουδών

Ερευνητικές περιοχές για ανάληψη διπλωματικών εργασιών

Παρακάτω θα βρείτε τη λίστα με τις ερευνητικές περιοχές που προσφέρουν  οι διδάσκοντες/ουσες του ΔΠΜΣ προκειμένου οι μεταπτυχιακοί/ες φοιτητές/τριες που ολοκληρώνουν το β΄εξάμηνο των σπουδών τους να αναλάβουν να εκπονήσουν  διπλωματική εργασία .

Δίπλα στα ονόματα των διδασκόντων υπάρχει ο μέγιστος αριθμός των φοιτητών/τριών που μπορεί να αναλάβει.

Σας καλούμε να μελετήσετε το αρχείο με τις ερευνητικές περιοχές. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις ερευνητικές περιοχές που σας ενδιαφέρουν  μπορείτε να απευθυνθείτε στους υπεύθυνους καθηγητές/τριες.

Παρακαλούμε να προβείτε στην επιλογή του θέματος, σε συνεννόηση με τους διδάσκοντες, πριν από τις 10/7/2023.

Επισημαίνεται ότι: Η κατανομή εξαρτάται από τον αριθμό των μαθημάτων που προσφέρει ο κάθε διδάσων και θα γίνει προσπάθεια να τηρηθεί απαρέγκλιτα.

Στο αρχείο αναφέρονται οι προτεινόμενες ερευνητικές περιοχές και όχι το ακριβές θέμα των διπλωματικών εργασιών (το ακριβές θέμα θα προκύψει μετά από συνεννόηση με τον επιβλέποντα/ουσα που θα ανατεθεί).

Ερευνητικές περιοχές για ανάληψη διπλωματικών _2023